077-5276000
ליווי אישי להשקעות נדל"ן
רכבת ההרים הנדל"נית שונה ממדינה למדינה. בזמן שמחירי הנכסים במדינה מסוימת מגיעים לשיא, במדינה אחרת הם נמצאים בשפל ומהווים הזדמנות לרווחי הון גבוהים.

נדל”ן בג’ינס עוקבת באופן תדיר אחר שווקי הנדל"ן בארץ ובעולם, מנתחת את מחירי הנכסים ומאתרת שווקים אטרקטיביים להשקעה - שווקים שמגלמים תשואה עודפת ופוטנציאל גבוה לשבח.

השקעה בנדל"ן בחו"ל דורשת התמחות והבנה מעמיקה של הרגולציה המקומית, הכרות עם החקיקה הרלבנטית, שליטה בתקנות המיסוי, הבנת אפשרויות המימון של הפרויקט, ניסיון עם פרוצדורת רישום המקרקעין ובעיקר התמצאות מלאה ועדכנית עם שוק הנדל"ן המקומי.

נדל”ן בג’ינס בעלת נסיון עתיר שנים בהשקעות נדל"ן מניב ואיכותי בארץ ובחו"ל, מיישמת את מודל ששת השלבים שפיתחה גם בברצלונה ובכך מאפשרת למשקיעים שלה גישה לשוק נדל"ני איכותי ובעל פוטנציאל, המגלם צפי לשבח גבוה בהשקעה יציבה ואיכותית.למה דווקא ברצלונה?

ברצלונה, בירת חבל קטלוניה, היא העיר השנייה בגודלה בספרד ואחת מערי התיירות הגדולות בעולם עם כ - 8 מיליון תיירים בשנה החולפת. ברצלונה היא העיר התעשייתית השנייה בגודלה בספרד בה נמצא אחד מהנמלים הים תיכוניים החשובים ביותר באירופה ונמל התעופה הבינלאומי השני בגודלו בספרד. העיר מהווה את המרכז הכלכלי הצומח ביותר בספרד עם שיעור אבטלה של כ- 7% (2015) לעומת ממוצע של 22% בספרד וכ - 11.5% בגוש היורו כולו.

שוק זה, שחווה משבר חריף בשבע השנים האחרונות, מגלם כיום הזדמנות השקעה חד פעמית. שוק נדל"ן זה, הנמצא במעגל הראשון של מדינות האיחוד האירופי ובמרחק טיסה קצרה מישראל, חצה השנה את נקודת השפל והחל בנסיקה כלפי מעלה.

ברצלונה מהווה מרכז תרבות וספורט. הכנסים והפסטיבלים המתקיימים בעיר לאורך כל השנה כמו גם קבוצת הכדורגל האהודה ביותר בעולם -"ברסה" עם ליאו מסי וחבריו המופלאים, מושכים לאורך השנה מליוני מקומיים ותיירים.

ברצלונה, בירת קטלוניה, משמשת כמרכז אקדמי חשוב. העיר מאכלסת מספר אוניברסיטאות ומוסדות לימוד מהיוקרתיים באירופה ובהם חמישה המדורגים בין 200 האוניברסיטאות הטובות ביותר בעולם.

ברצלונה הוכתרה כאחת הערים המושכות ביותר למחיה ולימוד בכל אירופה:  אקלים שטוף שמש, חופים רחבים ומזמינים, מטבח איכותי וזול, מורשת אמנותית ותרבותית עשירה וקוסמופוליטיות עשירה ומגוונת. המוסדות האקדמאים שבה מושכים אליהם כ- 300 אלף סטודנטים מתוכם כ- 12% זרים.

שוק הנדל"ן בעיר

בעקבות המשבר הכלכלי הגדול ב - 2008 צנחו מחירי הדירות בספרד בכ- 42% בממוצע. (ירידה מ- 5378€ למ"ר עד ל- 3143€ למ"ר).

להלן גרף המציג את מחירי הנכסים בעיר בין השנים 2007 ו-2015:

2015 היא השנה הראשונה, מאז פרוץ המשבר, שבה חלה התאוששות בשוק.

מחירי הנכסים באזורים מסוימים בעיר התייקרו בשיעור של 12.7% בשנה החולפת .

שוק הנדל"ן בעיר של גאודי מייצר ביקושים יציבים - כ-80% מהתושבים מתגוררים בדירות בבעלותם ורק כ-20% בשכירות. צעדי עידוד מצד הממשלה ורפורמה בשוק השכירות לטווח ארוך, המיטיב עם השוכרים דוחפים את המחירים בשוק זה כלפי מעלה.

המצב הכלכלי בברצלונה נחשב לטוב מבין כל ערי ספרד כשלראשונה מאז 2008 מתחילות לצאת מהמיתון הממושך. בחציון הראשון של 2015 הציגה כלכלת ספרד שיעור צמיחה מהגבוהים בכלכלת אירופה כולה והצפי הוא להמשך צמיחה שנתית של 2.8% גם בשנת 2016.

עוצמתה הכלכלית של ספרד ונתוני מקרו טובים הופכים אותה ליעד השקעה אטרקטיבי ביותר עם פוטנציאל השבחה משמעותי.

אז למה דווקא בברצלונה?

 • תשואה שוטפת גבוהה - שכירות גבוהה ביחס למחיר נכסים נמוך מאוד
 • פוטנציאל רווח גבוה מהשבחה - ניצול ירידת המחירים של המשבר
 • סיכון נמוך בהשקעה - השקעה ב -Prime Location  עם ביקושים גבוהים
 • אפשרויות מינוף אטרקטיביות - מינוף גבוה של עד 70% בסביבת ריבית נמוכה
 • הון עצמי נמוך - נכס איכותי במרכז העיר בהון עצמי נמוך
 • פיזור סיכונים בהשקעות בכלל ובהשקעות בנדל"ן בפרטהשקעה בברצלונה עם נדל”ן בג’ינס 


הניסיון רב השנים, בליווי אישי להשקעות נדל"ן ומודל חמשת השלבים, שפותח ע"י נדל”ן בג’ינס, מאפשר למשקיע להנות מליווי איכותי מקיף בכל שלבי ההשקעה, החל משלב התכנון, עבור בשלב איתור הנכס, השבחתו, הוצאתו לשוק ההשכרה ועד קבלת כספי השכירות מהשוכרים.

השקעה איכותית דורשת תכנון נכון של העסקה והתאמה אישית ליכולות הפיננסיות של המשקיע, בחירה של המיקום המיטבי של הנכס ובחירה מדוקדקת של הנכס הספציפי לרכישה, ביצוע ההליך המשפטי, כשבסופו ירשם הנכס על שמכם בטאבו המקומי, תכנון וביצוע שדרוג ושיפוץ של הנכס ולבסוף ניהול שוטף של הנכס והשוכרים.

אז למה להשקיע עם נדל”ן בג’ינס בברצלונה?
   
 • בגלל התשואה הגבוהה והחיסכון הכספי
 • בגלל לוחות הזמנים הקצרים והיעילות התפעולית
 • בכדי שלא תצטרכו להתעסק עם: עו"ד, בנקים, שיפוצניקים ודיירים ...
 • בגלל השקט הנפשי שלכם
 • בגלל הנוחות
 • בגלל שזה יקרה - תהיה לכם דירה איכותית להשקעה בברצלונה!
 
נדל"ן בגינס תוביל אותך באופן אישי ומקצועי להשקעת נדל"ן איכותית בברצלונה.

למידע נוסף ופרטים, צור איתנו קשר ללא התחייבות ואנו נשמח לסייע לך כדי לממש את מטרותיך הכלכליות.

ליצירת קשר והשארת פרטים - לחץ כאן
השקעות נדל"ן בברצלונה

רוצה להשיג עצמאות כלכלית?