077-5276000
ליווי אישי להשקעות נדל"ן
השקעה בנדל"ן איננה מסתיימת ואיננה נבחנת רק בשלב רכישת הנכס, אלא לאורך זמן. בכדי שההשקעה בנדל"ן מניב למגורים תשיא את הרווחים המירבים להם המשקיע מצפה ותבטיח לו שקט נפשי בהשכרה השוטפת בהקשר לניהול השוכרים ולטיפול בתחזוקת הנכס, נדרש ניהול אפקטיבי של הנכס ושל השוכרים.

על בסיס ניסיוננו הרב בליווי משקיעים ברכישת ובהשכרת מאות דירות, אנו יודעים כיצד ניתן לנהל גם את הנכס שלכם באופן מיטבי.

מה הבעיה בניהול נכס?

ניהול שוכרים - כבעלי נכס אנו נדרשים לבחור (נכון) שוכרים איכותיים, שישכירו את הנכס שלנו לתקופה מתאימה, שיעמדו בתשלומי השכירות ובזמן, שישמרו על הנכס שלנו ושלא יטרידו אותנו. בחירה לא נכונה וניהול לא ראוי של השוכרים עלולים לצמצם לנו את ההכנסות משכירות, להקטין את התפוסה בנכס, להעלות את הוצאות התחזוקה ולבזבז לנו זמן ואנרגיה מיותרים.   

תחזוקת הנכס - נכס להשקעה מחייב שימור וטיפול בבעיות ותקלות, העלולות להיגרם מעת לעת. בכדי לתת לכך מענה בזמן ובמחיר סביר, נדרשת הכרות וקשר עם בעלי מקצוע מגוונים, מקצועיים ואמינים, דבר שאיננו מובן מאליו במקומותינו. טיפול לקוי בנושא זה עלול לגרום לנו להוצאות מיותרות, לחוסר שביעות רצון של שוכרים עד כדי סיום הסכם שכירות ולהרבה כאב ראש.

מקסום הרווחיות - ניתן להגדיל את ההכנסות ולהקטין את ההוצאות לאורך כל תקופת ההשכרה של הנכס ע"י טיפול נכון בו - ניתן להעלות את דמי השכירות, להקטין את הוצאות התחזוקה ולהגדיל את התפוסה. בהקשר זה נצטרך להחליט האם כדאי לנו לבצע שיפוץ? באיזה היקף? האם ניתן להסתפק
בהלבשת הדירה? כמה כדאי להשקיע בזה ואיך עושים את זה נכון? המענה לשאלות הללו מחייב הכרות עם הצרכים של השוכרים הפוטנציאליים באזור ההשקעה וידע/ניסיון בשיפוצים ובהום סטיילינג. לא כולנו מוכשרים לכך וברוב המקרים אנו עלולים לאבד פוטנציאל של רווחיות כתוצאה מבחירות שאינן נכונות.

ניהול נכסים ע"י נדל"ן בג'ינס

מתוך ההבנה שלנו את הצורך החיוני של משקיעים בניהול נכס איכותי - יזמנו את פעילות נדל"ן בג'ינס ניהול נכסים. ניהול הנכס שלך ע"י נדל"ן בג'ינס תאפשר לך להיסמך עלינו כגורם אחראי, אמין,
מקצועי ומנוסה, כזה שניתן לבטוח בו לצורך טיפול בנכס באופן שיקנה לך שקט נפשי על בסיס שירות אישי, זמין ונעים.              
עם נדל"ן בג'ינס ניהול נכסים תוכל להשקיע בלי כל הכאב ראש הכרוך בניהול הנכס והשוכרים.

איך זה עובד?

לצורך השגת התועלות המירביות מהשכרת הנכס, אנו פועלים לפי השלבים הבאים:

הגדרת צרכים – מנהל הנכסים יקיים עמך פגישה ללא עלות וללא התחייבות בנכס שלך במטרה לבחון את הנכס, את צורכי הניהול שלו ולהעריך את הפוטנציאל שיש בו. בסיום שלב זה יגדיר מנהל הנכסים את הצורך בביצוע עבודות שיפוץ/שדרוג/תיקונים/הום סטיילינג בנכס וכן את העלויות הנגזרות ואת
מחיר השכירות הצפוי.

ביצוע שיפוץ/הום סטייג'ינג - במידה ונמצא שנדרש טיפול בנכס לצורך הגדלת הרווחיות בהשכרת יגיע לנכס אדריכל/מומחה הום סטיילינג מטעמנו בכדי לתכנן ולתקצב את השינוי המתוכנן. צוות נדל"ן בג'ינס
שדרוג נכסים ילווה את בעל הנכס לכל אורך תהליך השיפוץ/שדרוג בכדי להבטיח שהשינוי הרצוי מושג בזמן הקצר ביותר ובהתאם לתקציב שהוגדר לכך. בגמר התהליך הנכס יעבור ניקיון יסודי ויצולם ע"י צלם מקצועי מטעמנו לצורך פרסום הנכס להשכרה.

השכרת הנכס - בשלב זה מנהל הנכסים יבצע את הפעילויות הבאות:

  • פרסום ושיווק הנכס - ניסוח מודעה מוכרת של הנכס, תוך שימוש בצילומים שהתקבלו, בערוצים הרלוונטיים, שיבטיחו חשיפה מירבית לאוכלוסיית המטרה - השוכרים הפוטנציאליים הרצויים לבעל הנכס.
  • טיפול בפניות - מענה טלפוני 24*7 לכל הפונים לפרסום וסינון מתוכם של המועמדים הראויים להיות השוכרים בנכס.
  • "יום פתוח" - תיאום וביצוע פגישות עם השוכרים הפוטנציאליים בנכס לצורך בדיקת התאמת הנכס לשוכרים, תוך בחינה וריאיון השוכרים הפוטנציאליים
  • בחירת שוכרים - עריכת בדיקות נאותות לשוכרים על בסיס יכולותיהם הפיננסיות ומידת התאמתם לציפיות בעל הנכס (תקופת השכרה, מצב משפחתי/תעסוקתי וכו') והחלטה על השוכרים הראויים ביותר.
  • הסכם שכירות - ניהול מו"מ מול השוכרים שנבחרו וסיכום התנאים המסחריים והמשפטיים הנדרשים בהסכם ובכלל זה: שכ"ד, תקופת ההסכם, תנאי פינוי, ערבים וערבויות, בטחונות וכו', תוך ייצוג האינטרסים של בעל הנכס. חתימת הסכם שכירות, ביצוע התשלומים מראש לכל תקופת ההסכם וקבלת כל הערבויות והביטחונות הנדרשים.
ניהול שוטף של הנכס והשוכרים - מנהל הנכסים יטפל באופן שוטף, לאורך כל תקופת ההשכרה בנכס ובכלל זה: החלפה והכנסת שוכרים חדשים, העברת חשבונות ובקרה שוטפת על ביצוע התשלומים (שכ"ד ותשלומים לרשויות), טיפול בביטוח הנכס ובתכולתו לפי הצורך, תחזוקה שוטפת של הנכס - עבודה מול בעלי מקצוע מטעמנו, ביקורים שוטפים בנכס לצורך בדיקת מצב הנכס ושביעות רצון השוכרים, דיווח תקופתי על מצב הנכס, דיווח על ההכנסות וההוצאות לבעל הנכס. במקרה הצורך יטפל מנהל הנכסים בסיום חוזה ובהוצאת דיירים. לצורך מתן מענה הולם לשוכרים - נדל"ן בג'ינס ניהול נכסים מעמידה לרשותם מוקד פניות הפעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

למה כדאי לכם לבחור בנו לנהל לכם את הנכס שלכם?

בגלל המקצועיות - נדל"ן בג'ינס מתמחה החל מ - 2008 בתחום השקעות בנדל"ן מניב למגורים ומתמקדת בליווי משקיעים לביצוע השקעות בנדל"ן מניב למגורים - מתוך כך אנו ערים לצרכים של משקיעים ובעלי נכסים. במשך השנים צברנו ידע רב וניסיון, תוך הכרות רחבה עם אזורי ההשקעה השונים, דבר המאפשר לנו לתת מענים איכותיים בניהול הנכסים. אנו נמצאים בשיתוף פעולה הדוק עם מספר רב של בעלי מקצוע, המחויבים אלנו ומבטיחים לכם מענה מקצועי, אמין, זמין במחירים
הוגנים ותחרותיים.  

בגלל השקט הנפשי - צוות נדל"ן בג'ינס מבטיח לך טיפול יעיל, אמין ומסור, תוך שקיפות מלאה של כל המידע הרלוונטי, באופן שיוריד ממך את כל כאב הראש הכרוך בניהול נכס - כי אתנו יש לך באמת
על מי לסמוך.

בגלל השירות - תודעת השירות אצלנו גבוהה, האדיבות הנה נר לרגלנו, אנו זמינים 24*7 לבעלי הנכסים ולשוכרים מתוך הבנה שלקוח מרוצה (שוכר) תורם לרווחיות מירבית של ההשקעה למשכיר (המשקיע).

בגלל הערך המוסף - התמחותנו בהשקעות נדל"ן כ -One Stop Shop  לכל התהליך ובליווי משקיעים, מאפשרת ללקוחותינו גם בתחום ניהול הנכסים להנות ממוטת השירותים הרחבה שלנו גם בתחום התכנון הפיננסי להשקעות, ייעוץ משכנתאות, שדרוג נכסים, תכנון אדריכלי, עיצוב פנים והום סטיילינג.  במסגרת זו לקוח של תחום ניהול נכסים יקבל פגישה עם יועץ פיננסי ללא תשלום וכן יוכל לזכות בהטבות נוספות במרכיבי השירות האחרים שהחברה מציעה. 

למי השירות שלנו מתאים במיוחד?
     
  • לבעלי נכסים ולמשקיעים, שהניהול השוטף של הנכס שלהם מפחיד או מטריד אותם או למשקיעים שחסר להם ניסיון בניהול שוטף של הנכס ומעוניינים למקסם את הרווחיות שלהם מהנכס
  • לבעלי נכסים שאין להם את הזמן ואת האנרגיה לנהל את הנכסים שבבעלותם
  • לעורכי- דין הנדרשים לטפל בנכסים של הלקוחות שלהם
  • לבעלי נכסים בארץ השוהים בחו"ל ומעוניינים לעביר את הנכס לניהול ע"י גורם אחראי מטעמם
 אם אתם רוצים לדעת איך ניתן למקסם את הרווחיות מהנכס שלכם ולהימנע מכאב הראש הכרוך בניהול השוכרים שלכם - אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר, לצורך תיאום פגישה ראשונה ללא עלות בנכס שלכם עם מנהל הנכסים שלנו, שבסופה תקבלו את חוות דעתנו על האופן המיטבי לניהול הנכס שלכם.

ניהול נכסים

רוצה להשיג עצמאות כלכלית?