077-5276000
ליווי אישי להשקעות נדל"ן
איך כל זה התחיל?

חיים לוי, בעל תואר שני במימון, ביצע את השקעת הנדל"ן הראשונה שלו בגיל 25 מיד לאחר שסיים את לימודיו לתואר ראשון. ההשקעה הראשונה שלו היתה ההשקעה לא מוצלחת במיוחד (בלשון המעטה...) כמעט מכל הבחינות: בחירת אזור השקעה בעייתי ברמת סיכון גבוהה מדי, מציאת נכס שלא היה המתאים ביותר להשקעה והחשוב ביותר - המשכנתא שבחר לקחת מהבנק היתה בתנאי ריביות גרועות במיוחד.

למרות כל זאת, ההשקעה הראשונה הזו היתה ההשקעה הכי חשובה של חיים מאז ועד היום. במקום שתוצאותיה ירפו את ידיו הוא השתמש בטעויות שעשה כדי לבצע בהמשך השקעות מוצלחות הרבה יותר. וכך לאורך השנים המשיך חיים לרכוש דירה אחר דירה כשבכול השקעה הוא מיישם את הלקחים
מהשקעותיו הקודמות - אלו יצרו אצלו תבנית לביצוע השקעה איכותית בנדל"ן, שאותה פיתח לכדי שיטה של השקעה נכונה בנדל"ן מניב למגורים.  

לאחר שנים של השקעות מוצלחות בנדל"ן מניב למגורים בארץ, החליט חיים לוי לשתף את הציבור הרחב בידע שרכש, על בסיס ניסיונו האישי ולכתוב את הספר נדל"ן בג'ינס שהפך במהרה לרב מכר בתחום הנדל"ן. הספר הוא מעין מורא נבוכים למשקיע הפרטי המתחיל, במטרה לאפשר לאנשים ליצור לעצמם דרך לעצמאות כלכלית בדרך של השקעה בנדל"ן.

בעקבות הספר פנו אל חיים לא מעט אנשים במטרה שילווה אותם בתהליך ההשקעה שלהם. חיים סייע להם בתכנון ההשקעה הפרטית שלהם, באיתור הנכסים המתאימים וברכישתם ואף ליווה אותם בתהליך השגת המשכנתא המתאימה.

הרעיון המרכזי היה לתת מענה למשקיע הפרטי שאינו מצוי ברזי הנדל"ן, אין לו בדרך כלל זמן ו/או אנרגיה לעסוק בכך וחסרה לו הבנה מקצועית בנושא וכך למרות שהוא מבין את הצורך בלבצע השקעה, מעוניין לבצע השקעה ויש לו את היכולת הפיננסית לבצע אותה - הוא אינו מרגיש מספיק בטוח לבצע אותה.

המתולוגיה שפותחה מאפשרת לכול אדם שיש בידו הון עצמי, גם אם נמוך, לבצע השקעה סולידית בנדל"ן מניב למגורים, כזו שתבטיח לו הכנסה פאסיבית בעתיד הבינוני או הרחוק, בדרך שעם הזמן תוכל להביאו לביצוע השקעות נוספות וליצירת עצמאות כלכלית.

מאז 2013 צורפו לצוות החברה בעלי תפקידים, שנבחרו בקפידה והוסמכו לתפקידיהם, והם מלווים כיום את המשקיעים לאורך שלבי התהליך השונים ובכלל זה: יועץ משכנתאות, מנהלי אזורים, מעצבות פנים ומנהלת קשרי לקוחות. הצוות כיום מונה כ - 10 בעלי תפקידים שונים, הדואגים לתת מענה למשקיעים משלב התכנון הראשוני ועד חתימת הסכם השכירות עם השוכרים שלהם שנבחרו בקפידה.  

במהלך תקופה זו מיסדה נדל"ן בג'ינס שיתופי פעולה עם בעלי מקצוע מתאימים ומחויבים, המאפשרים לה כיום להעניק ללקוחותיה שירות מלא, איכותי, נגיש וזמין בכל שלבי התהליך ובכלל זה: עו"ד מקרקעין, שמאי, קונסטרוקטור, קבלן ראשי, קבלני משנה במקצועות הרלוונטיים (חשמל, מתח נמוך, אלומיניום, יצרן מטבחים, ספק שיש, מיזוג אוויר, ניקיון ועוד), ספקים בתחומים רלוונטיים ( דלתות פנים ודלתות כניסה, קרמיקה וכלים סניטריים, חומרי בניין, תאורה, וילונות, אביזרי הום סטיילינג ועוד) ובעלי מקצוע חיוניים כגון: הנדימן, מדביר, צלם ועוד.

נדל"ן בג'ינס הנה החברה המובילה כיום בתחום השקעות פרטיות בשוק המקומי בשל הרמה המקצועית הגבוהה שהיא נר לרגליה, היושרה שהיא פועלת על פיה, המחויבות ללקוחותיה, רמת השירות הגבוהה שלה ועצם היותה פורצת דרך בתחום זה בארץ.  
המוניטין של נדל"ן בג'ינס יצר לה שיתופי פעולה שיווקים עם "חבר", קרנות השוטרים וחברת תו"ת – תקשורת ותוצאות של אלון גל.

נדל"ן בג'ינס נהנית משביעות רצון גבוהה של לקוחותיה (כ - 30% מלקוחות החברה הנם לקוחות חוזרים או כאלו שמגיעים אליה לאור המלצות של חברים או קרובים) ומרקורד של עשרות רבות של לקוחות שבצעו השקעה מוצלחת (אחת לפחות) באמצעות החברה בשנים האחרונות.      

אודות

רוצה להשיג עצמאות כלכלית?