077-5276000
ליווי אישי להשקעות נדל"ן
חזון החברה הוא לעזור לאנשים להגיע לעצמאות כלכלית ולהגדיל את הכנסותיהם בהובלה ובליווי מקצועי, מתודולוגי ואפקטיבי לבצוע השקעות מוצלחות ובטוחות בנדל"ן מניב למגורים בארץ ובחו"ל.
על בסיס ניסיוננו האישי, שהביא אותנו לפרוץ את מחסום אי העשייה כדי ליצור לעצמנו עצמאות כלכלית, על אף המכשולים שהיו לנו בדרך, אנו יודעים עתה לייעץ, ללוות ולהוביל הלכה למעשה אנשים פרטיים לדרך של עשייה נדל"נית, שיכולה להביא גם אותם לעצמאות כלכלית.

אנו מבינים כיום כי מעבר לקשיים המקצועיים, למלכודות שיש בדרך של השקעה בנדל"ן, מדובר למעשה על תהליך מנטאלי, הדורש שינוי תפיסה והתגברות על פארדיגמות ואכסיומות שגויות, שהרבה מאיתנו גדלו וחונכו עליהן כגון: "רק עבודה קשה מביאה פרנסה" וש - "להיות חייבים כסף על הלוואה ומשכנתא בכלל היא דבר רע" ו.... ועוד ועוד.

על מנת להתגבר על חסמים אלו נדרש לא רק להבין את הפוטנציאל הפיננסי שיש בהשקעת נדל"ן, אלא גם להבשיל רגשית בכדי להיות נכונים לקחת את הסיכון, הגם שלדעתנו בדרכנו המובנית הוא נמוך מאוד ולצאת לדרך של עשייה נדל"נית. ככאלו שהיו שם וחוו את זה על בשרם - אנו מסוגלים היום להוביל אתכם בדרך זו. יש לנו את היכולת לגשר על הפערים וליצור טרנספורמציה בתפיסה, שמביאה לתעוזה, המאפשרת בסופו של דבר עצמאות כלכלית.

הדרך שלנו מתבססת על הקניית בטחון לכול אורך התהליך ע"י ליווי צמוד, מקצועי, אמין, שקוף - כל זאת בכדי ליצור שותפות לדרך, הנתמכת במחויבות שלנו אליכם ובמכוונות להשגת תוצאות, שמייצרות שינוי בדרך להשגת עצמאות כלכלית.

האני מאמין שלנו הוא לאפשר לכל אדם בישראל להגיע לעצמאות כלכלית באופן בטוח ויציב באמצעות השקעות בנכסים מניבים ובזכות ניצול מתוחכם ומתוכנן של משכנתא, המאפשר מחד להפחית את התלות בהון העצמי ומאידך למקסם את ההון הנצבר לאורך השנים.

חיים לוי: "מצאתי צורך להוביל את נושא ההשקעה הפרטית והמשפחתית בישראל. השקעה שמתאימה לרובנו -  השקעה בג'ינס. השקעה שתוביל אותנו בצעד בטוח להגדלת הביטחון הפיננסי העתידי שלנו ושל ילדינו".

חזון החברה

רוצה להשיג עצמאות כלכלית?