077-5276000
ליווי אישי להשקעות נדל"ן
כחברה שיעודה המרכזי הוא מתן שירות ללקוחות, הפועלת בשוק שהוא כמעט חסר רגולציה ועל כן לא פעם נתפש כבעייתי מבחינת המקצועיות והאמינות של האנשים הפועלים בו, המוניטין שלנו הוא נכס מהותי בעינינו, שבמשך השנים השגנו אותו בעמל רב ועל כן חרטנו על דגלנו ערכים, שאנו שוקדים על מימושם בשגרת העבודה שלנו.

יושרה - אנו מאמינים כי האמינות, ההוגנות מול הלקוח והשקיפות הנם הבסיס שעליו ניתן ליצור יחסי אמון עם הלקוחות שלנו כך שהם יחושו מספיק בטחון כדי לקבל החלטות שישפיעו באופן דרמטי על עתידם הכלכלי ובכלל.

מקצוענות - יישום גישה שיטתית, המתבססת על הידע הנצבר שלנו ועל מידע רחב שאנו מספקים ללקוחותינו, מתוך גישה רציונאלית עד כמה שניתן, במערכת מאורגנת היטב ובמתודולוגיה סדורה, אותה פתחנו ואנו ממשיכים בדרך של שיפור מתמיד לשכלל, הם המפתח בעינינו לקבלת החלטות נכונה, הממזערת את הסיכונים ואת הטעויות לאורך דרך ההשקעה.

מחויבות ללקוח - מכיוון שאנו נמדדים לפי תוצאות, אנו מרגישים שותפים לתהליך שבו לקוחותינו משיגים את מטרותיהם ועל כן אנו מובילים אותם, תוך ליווי צמוד, כמעט אינטימי לפרקים, מתוך תפיסה שירותית, שבה הלקוח הוא במרכז, כשהחיבור בינינו הוא לאורך כל התהליך יד ביד עד העמידה ביעדים, שאותם הגדרנו ביחד בתחילת הדרך.

עשייה בכיף - השקעה בנדל"ן היא תהליך לא פשוט, הדורש התכוונות ולעיתים הוא מציף חרדות ויוצר מתח, במיוחד כשנדרש לקבל החלטות מכריעות, שסכומי כסף משמעותיים מעורבים בהם. אנו עושים כמיטב יכולתנו ליצור אווירה נעימה, נינוחה כזו שתאפשר דיון ענייני בשיקול דעת בכל אותם נושאים שהלקוחות נדרשים להם במהלך הדרך. מבחינתנו, מעבר להשגת המטרות הפיננסיות שהצבנו לעצמנו וללקוחותינו, הפיכת התהליך לחוויה, שיש בה הנאה ומעורב בה הומור, היא הדרך הטובה יותר, שגורמת בפועל לאנשים לרצות להמשיך בדרך זו לצורך רכישת נכסים נוספים להשקעה בדרך להשגת עצמאותם הכלכלית.

העובדה, שלקוחות לא מעטים שלנו מבצעים אתנו רכישה של יותר מנכס אחד, לאחר שחוו תהליך איכותי, שהשיג את המטרות שהוגדרו לביצוע השקעה מצליחה, בד בבד עם שביעות רצון גבוהה שלהם מההתנהלות שבינינו לבינם - מעידה באופן מובהק על כך שאנחנו עומדים בערכים שהגדרנו לעצמנו. יש לנו סיפוק רב מכך, שחלק לא מבוטל מלקוחותינו החדשים הם חברים, ידידים, מכרים ובני משפחה של לקוחות וותיקים יותר שהעידו בפניהם עלינו ועל פועלנו בתחום והמליצו להם לפנות אלנו כדי להיכנס למעגל משקיעי הנדל"ן. 
הערכים שלנו

רוצה להשיג עצמאות כלכלית?