077-5276000
ליווי אישי להשקעות נדל"ן

המשך סיפור ההשקעה של הלקוחות שלנו - ההשקעה של איה וקרלוס שולמן - פרק ג'

עברו קצת יותר משלושה שבועות מאז התחלנו בעבודות השיפוץ, אין כל זכר לדירה המעופשת שהיתה כשרכשנו אותה וכבר הרבה יותר קל לדמיין איך תראה התוצאה הסופית. אין בכך ספק  - יהיה כאן בית ואפילו יפה!.

במהלך השבוע האחרון דאגנו לפנות ולנקות את הדירה משאריות הפסולת שעוד נותרו בה, השלמנו את עבודות הכנת התשתיות (אינסטלציה וחשמל), התקנו בידוד וסגרנו את כל קירות הגבס, הכנסנו חול
כבסיס לריצוף של כל הדירה, ריצפנו את כל הדירה ובצענו את עבודת הגבס בנישות ובאלמנטים הנוספים שיקשטו את הדירה. בנוסף, נגר המטבחים ואיש האלומיניום לקחו מידות כדי להתחיל בביצוע העבודות כאשר האלומיניום יותקן בשבוע הבא והמטבח, כמו גם כל שאר אלמנטי הנגרות בעוד כשבועיים

הדירה מתחילה לקבל צורה של בית וככול שנוקפים הימים זה נראה טוב יותר.  אבל אתם לא צריכים הרבה דמיון כי אנחנו נמשיך לעדכן אתכם בהתקדמות הפרויקט בשבועות הקרובים. כדאי לכם מאוד להמשיך ולעקוב.

 

 

אם גם אתם רוצים דירה כזו, שתניב לכם הכנסה פאסיבית בטוחה בעתיד ותשואה גבוהה על ההון שלכם - אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נוביל אתכם כל הדרך לדירת ההשקעה שלכם בדרך לעצמאותכם הכלכלית. אם אתם עדיין מתלבטים ויושבים על הגדר, חשוב לנו שתדעו, שהמועד הכי טוב לשתול עץ היה לפני 50 שנה והמועד הטוב ביותר אחריו הוא היום!

להרשמה לכנס השקעות בנדל"ן מניב - לחץ כאן

לקריאת הפרק הקודם - לחץ כאן

חזרה לרשימת המאמרים
המשך סיפור ההשקעה של הלקוחות שלנו -  ההשקעה של איה וקרלוס שולמן - פרק ג'

רוצה להשיג עצמאות כלכלית?