077-5276000
ליווי אישי להשקעות נדל"ן

המשך סיפור ההשקעה של הלקוחות שלנו - ההשקעה של איה וקרלוס שולמן - פרק ז'

עברו כבר 8 שבועות (הזמן עף כשנהנים...) מהתחלת השיפוץ ועתה כבר רואים את הסוף - בתוך הבית כמעט והסתיימו העבודות ועתה נותר להתרכז בחצר ובגינה על מנת להכין את הדירה להשכרה בשבוע הבא.

זה היה שבוע שבו היו בדירה, בו זמנית, המרבה מאוד בעלי מקצוע ובצעו בה הרבה פעילויות, על מנת להשלים את העבודות בתוך הדירה. במקביל, כבר התחלנו במרץ להכין ולבצע את העבודות, שעוד נדרש להשלימן, בחצר ובגינה.

אז מה היה לנו השבוע?

השלמנו את צביעת הדירה בגוונים הסופיים שבחרה רונה האדריכלית עבורנו, צבענו את הקירות בחדר הרחצה בשליכט צבעוני בגוון תכלת, המשתלב בהרמוניה בגווני הריצוף והחיפוי שבחרנו לחדר זה, בצענו את חיפוי הקרמיקה של הבריקים במטבח, השלמנו את ההתקנות של חלונות האלומיניום, השלמנו את התקנת המזגנים בחלל המרכזי של הדירה ובשני החדרים שבה, התקנו את כל דלתות הפנים החדשות, החלפנו את דלת הכניסה בדלת רב בריח חדשה, התקנו את ה"חשמל הלבן" (אביזרי הקצה), השלמנו את התקנות הנגרות - ארונות וחיפויי הגבס ("קופינג"), השלמנו את התקנות גופי התאורה בתוך הדירה, סיימנו את ההכנות לעבודות בחצר ובגינה, התקנו את הדק והתחלנו בהתקנת הגדרות בחצר.

החג שהתרגש עלינו קצת מעכב אותנו, אבל בכל מקרה בתוך כשבוע נטפל בכל הריג'קטים בתוך הדירה, נשלים את העבודות בחצר ובגינה ונוכל לעבור לשלב הבא - שלב ההכנה להשכרה. איש הניקיון שלנו ואיש ההום סטיילינג שלנו כבר ערוכים ומוכנים להלביש את הדירה כדי שתראה במלוא תפארתה לצורך ההשכרה.

מבטיחים להמשיך לעדכן אתכם כי זה אוטוטו נגמר.

 
 

אם גם אתם רוצים דירה כזו, שתניב לכם הכנסה פאסיבית בטוחה בעתיד ותשואה גבוהה על ההון
שלכם - אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נוביל אתכם לאורך כל הדרך לדירת ההשקעה שלכם כצעד
ראשון לעצמאותכם הכלכלית. אם אתם עדיין מתלבטים ויושבים על הגדר, חשוב לנו שתדעו, שהמועד הכי טוב לשתול עץ היה לפני 50 שנה והמועד הטוב ביותר אחריו הוא היום!
חזרה לרשימת המאמרים
המשך סיפור ההשקעה של הלקוחות שלנו -  ההשקעה של איה וקרלוס שולמן - פרק ז'

רוצה להשיג עצמאות כלכלית?