077-5276000
ליווי אישי להשקעות נדל"ן

המשך סיפור ההשקעה של הלקוחות שלנו - ההשקעה של איה וקרלוס שולמן - פרק סיום

בסך הכל עברו רק שבועיים מאז שפרסמנו את הדירה להשכרה ובזמן הזה היו יותר מ - 3,000 כניסות למודעה, מאות טלפונים וב - 4 ימים פתוחים ראו את הדירה יותר מ - 100 שוכרים פוטנציאליים, שמתוכם בחרנו לחתום הסכם שכירות עם משפחה צעירה ונחמדה, שכל כך רצתה את הדירה ועמדה בכל התנאים שהצבנו להם כ"זוכים המאושרים" בדירה המקסימה הזו.

בימים הפתוחים שערכנו בדירה ליווה מטעמנו את משפ' שולמן מנהל האזור - שחר. לאחר שהם התרשמו מהמבקרים ורשמו את פרטיהם של המתאימים יותר, בחנו את יכולותיהם הפיננסיות (תלושי שכר לשכירים ודוח מרו"ח לעצמאים) ואת מסוגלותם לעמוד בכל תנאי ההסכם ובכלל זה הבטוחות שדרשנו, וידאנו שבכוונתם לשכור את הדירה לתקופה ארוכה, על מנת למקסם את התפוסה ולצמצם את
כאב הראש, שימנע מהחלפה תדירה של דיירים - לאחר שכל זה קרה - חתמנו אתם הסכם שכירות ובשעה טובה הם נכנסו לדירה היפיפייה הזו.

גם בחלומות הוורודים ביותר של של איה וקרלוס הם לא האמינו, שעבור הדירה העלובה, כפי שנראתה כשרכשו אותה, הם יוכלו לקבל שכר דירה של 4,600 ₪ לחודש (ואגב, הדירה לא נמצאת בת"א וגם
לא ביפו ואפילו לא ברמת גן או בגבעתיים...). אם להודות על האמת - גם אנחנו לא היינו משוכנעים בכך, אבל הנה עוד הוכחה, שכשאתה רוכש דירה להשקעה במיקום טוב והיא בעלת מאפיינים המתאימים לצורכי אוכלוסיית השוכרים הפוטנציאליים באזור ואתה משדרג אותה, תוך ניצול מיטבי של שטח הדירה באופן פונקציונלי כפי שרונה האדריכלית שלנו יודעת לעשות, עם טאץ' של עיצוב פנים קלאסי אך עכשווי כמו שמושיקו נותן בהום סטייג'ינג - המחיר שהשוכרים הפוטנציאליים מוכנים לשלם הוא גבוה ביותר. שווה לציין בהקשר זה, שעם אף אחד מהשוכרים לא התנהל משא ומתן לגבי דמי השכירות המבוקשים -
שכ"ד שפורסם במודעה הוא שכ"ד שנרשם בסופו של דבר בהסכם.


ומה לגבי השורה התחתונה?

הדירה עלתה 1,060,000 ₪, סך ההוצאות הנלוות של הרכישה עמדו על – 150,000 ₪, סה"כ עלויות השדרוג עמדו על 195,000 ₪ (וזה כולל גם את החצר ואת הגינה, את המזגנים, גופי התאורה, הווילונות וכולל גם שכר הטרחה עבור התכנון האדריכלי והניהול והפיקוח על הפרויקט, שבוצע ע"י נציגי נדל"ן בג'ינס) - כל אלו משקפים תשואה שוטפת של כ - 4% ותשואה מצרפית על ההון העצמי (IRR) של – 7.15%. על בסיס התכנון הפיננסי אנו צופים שבעוד 11 שנים איה וקרלוס יהנו מהכנסה פאסיבית מלאה מהדירה לאחר שישלימו את תשלומי המשכנתא שלקחו לרכישת הדירה.

וכשהתוצאות כול כך טובות זה לא פלא שאיה אמרה לי לאחר חתימת הסכם השכירות עם הדיירים החדשים, שהיא כבר מחכה שיתפנה לה עוד כסף כדי שתוכל לבצע את ההשקעה הבאה.

אם גם אתם רוצים דירה כזו, שתניב לכם הכנסה פאסיבית בטוחה בעתיד ותשואה גבוהה על ההון
שלכם - אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נוביל אתכם לאורך כל הדרך לדירת ההשקעה שלכם כצעד
ראשון לעצמאותכם הכלכלית. אם אתם עדיין מתלבטים ויושבים על הגדר, חשוב לנו שתדעו, שהמועד הכי טוב לשתול עץ היה לפני 50 שנה והמועד הטוב ביותר אחריו הוא היום!

לקריאת הפרק הקודם - לחץ כאן

להרשמה לכנס השקעות בנדל"ן מניב בישראל - לחץ כאן
 
חזרה לרשימת המאמרים
המשך סיפור ההשקעה של הלקוחות שלנו -  ההשקעה של איה וקרלוס שולמן - פרק סיום

רוצה להשיג עצמאות כלכלית?