077-5276000
ליווי אישי להשקעות נדל"ן

הביקור שלי בברצלונה

אז קפצתי (שוב...) לברצלונה.

איזה כיף זה שיש לך תירוץ (ואפילו תירוץ טוב...) לקפוץ לברצלונה - "כדי לטפל בדירה שלך..."

קפצתי בשבוע שעבר (טסתי בלילה שבין ראשון לשני וחזרתי בחמישי) לברצלונה, כדי לטפל בדירה שרכשתי לפני כחודשיים ואוטוטו אני מקבל עליה את החזקה. התמקמתי במלון שיושב על פינת הרמבלס וכיכר קטלוניה – 50 מטר מהמשרד של החברה שלנו שם.
ביום הראשון קפצתי לבנק להסדיר את ענייני המשכנתא שלי - קיבלתי את מה שלא ציפיתי - 70% מימון בריבית קבועה לא צמודה (כזו שלא הייתי חולם עליה בארץ) ל - 20 שנה ואני עדיין הולך להנות מתזרים חיובי של כמה מאות יורו בחודש - מבלי שאני לוקח בחשבון את הרווח הצפוי לי מההשבחה (שזו הסיבה היותר חשובה להשקעה הזו).

ביום השני קפצתי עם האחראים על השיפוץ שלי לדירה כדי לבצע מדידות ובדיקות אחרונות בכדי שנוכל לתקף, לסכם ולאשר את התכניות.

אגב, אם הייתי צריך חיזוק לבחירה הנכונה שלי בהשקעה ברצלונה - קיבלתי אותה. הסתובבתי בסביבה שבה רכשתי את הנכס ביום, הסתובבתי בשכונה של הדירה שרכשתי בלילה וראיתי איך המגמה של ההתפתחות באזור הזה נמשכת - בכל מקום מבצעים שיפוצים, עסקים חדשים נפתחים, חנויות מעוצבות בכל פינה ובלילה – המולה ומוסיקה בוקעת מפאבים וממועדוני ג'אז והרחובות שוקקים מהמון צעירים. משהו קורה שם וטוב שיש לנו חלק בזה.
ביום השלישי נפגשתי עם סנדרו (הארכיטקט שלנו בברצלונה, שיפקח על ביצוע הפרויקטים) כדי לשבת עם רונה (הארכיטקטית שלנו שעושה עבורי את התכניות) ואיתו (בסקייפ) על התכניות, על העיצוב ועל בחירת החומרים, כדי שרונה תוכל להשלים את תכניות הביצוע, על מנת שברגע שאקבל את החזקה על הדירה נוכל לרוץ עם השדרוג.


ואיך מכור לנדל"ן כמוני יכול להיות בברצלונה בלי לראות עוד דירות אופציונאליות לרכישה? אז ראיתי כמה דירות מעניינות. המשך הסיפור יבוא...בין לבין, השלמתי ביקורים במקומות שעוד לא הספקתי לראות או כאלו שרציתי לחזור אליהם וביניהם: באיצטדיון/מוזיאון של בארסה - הקמפ נואו, בחוף ובשכונת ברצלונטה, בשכונת גרסייה המדהימה וסתם ברמבלס - כי איך אפשר בלי? כן, זה הולך ומתקרב ובאמצע יולי, כשאגיע לביקור נוסף (הפעם עם אשתי ועוד זוג חברים - לטיול...) הדירה כבר תהיה בסוף השיפוץ ואוכל כבר לראות (ולהראות גם לכם) את התוצאות. המשיכו לעקוב – יש בשביל מה.

רוצה ללמוד עד על נושא השקעות בברצלונה? להרשמה לכנס הקרוב לחץ כאןחזרה לרשימת המאמרים
הביקור שלי בברצלונה

רוצה להשיג עצמאות כלכלית?