077-5276000
ליווי אישי להשקעות נדל"ן

הביקור השלישי שלי בברצלונה – יולי 2016

טסתי (עוד פעם...) לברצלונה 

   

האמת, הפעם זה לא היה בגלל ההשקעה שלי שם, אבל איך אפשר להפסיד הזדמנות נוספת לבקר בברצלונה ולראות את הדירה?

זוג חברים שלנו, שמאוד רצו להכיר את העיר וזוגתי, נסענו לחופשה בת שבוע בברצלונה, שבה
גם שילבנו טיול מקסים (מאוד מומלץ למי שמזדמן לברצלונה ליותר מ - 3-4 ימים) ברכב שכור
ב - Costa Brava, במרחק של כשעה נסיעה מלב העיר.

  

שוב נוכחתי בקסמה של העיר התוססת והמרתקת הזו וניצלתי את הזמן כדי להכיר עוד מקומות ואתרים מעניינים, שלא הייתי בהם קודם לכן כמו: הטירה בהר היהודים, מוזיאון ג'ואן מירו, מוזיאון ה - MACBA לאומנות מודרנית. כמובן שלא החמצנו מופע פלמנקו, מנת פאייה נדיבה בברצלונטה, ביקור בכפר האולימפי והפניניג בשכונת גרסייה המרשימה.

בהזדמנות מאוד חגיגית זו קפצתי לביקור בדירה, שלפני כשבוע החלו בה עבודות השיפוץ, שימשכו כחודשיים. ביקרתי שם עם מנהל הפרויקט מטעמנו בברצלונה ונפגשנו בדירה עם פדרו הקבלן, שמאוד הרשים אותי במקצועיותו, בפדנטיות שלו (שאני מאוד מעריך) - בהחלט יש על מי לסמוך. העבודות מתקדמות בקצב הרצוי ולפי התכנית.

  

נראה, שמנהל הפרויקט ופדרו שולטים היטב בתכניות ובפרויקט בכלל וכל הפנטזיות שלי ושל רונה (האדריכלית שלנו) הולכות להתממש בדירת ההשקעה שלי. אין ספק שזו הולכת להיות אחת הדירות היותר מושקעות בסביבה וכל זה בהשקעה כוללת של כ - 30,000 יורו.
ואם כבר אני שם אז קפצתי לסניף הבנק שלי עם ג'ורג'ינה שלנו כדי לסגור שם כמה עניינים.עכשיו אני צריך רק למצוא תירוץ משכנע מספיק למה אני נדרש להגיע עוד פעם לברצלונה בספטמבר כשהדירה תהיה כבר מוכנה להשכרה - זה מסקרן נורא לראות אותה אחרי השיפוץ (למרות שאז יש סכנה שארצה לגנוב שבוע של השכרה ולגור בה...)

מבטיח להמשיך ולעדכן – כדאי לכם להמשיך ולעקוב.

רוצה לנצל את חלון ההזדמנויות ולהשקיע בברצלונה? - לחץ כאן

לקריאת המאמר הקודם בסדרה - לחץ כאן


חזרה לרשימת המאמרים
הביקור השלישי שלי בברצלונה – יולי 2016

רוצה להשיג עצמאות כלכלית?