077-5276000
ליווי אישי להשקעות נדל"ן

הדירה שלי בברצלונה - מתקדמים בשיפוצים!

עברו כבר שלושה שבועות מאז התחיל השיפוץ - אני בקשר מתמיד עם עומרי, מנהל הפרויקט שלנו בברצלונה ונראה שהדברים מתקדמים ממש יפה.

כל עבודות ההריסה והפינוי הסתיימו - וזה לא כל כך פשוט כי לא ניתן להרוס את כל הקירות כל זמן שלא דואגים לחיזוקים קונסטרוקטיביים מתאימים (רלסים) ולפנות פסולת בניין מקומה שלישית לרחוב צר - זה גם לוקח זמן...מעבר לכך נבנו כל קירות הפנים ובהמלצת המהנדס ופדרו הקבלן הם נבנו מבלוקים (בברצלונה מיישמים בלוקים מחרס). כל החלונות הוחלפו בחלונות אלומיניום חדשים ועתה פדרו והפועלים עסוקים בסיום הכנות האינסטלציה והחשמל.

 

במקביל לכך הם כבר סיימו את חשיפת קורות העץ בתקרה, שיצבעו בהמשך בלכה כהה, כדי להדגיש אותם וכן נחשפו כל קירות הבריקים הרלוונטיים בהתאם לתכנית וכבר התחילו לצפות אותם בסילר, כדי שיבלטו ויראו במלוא הדרם. הקורות החשופות יחד עם הבריקים המובלטים ישוו לדירה את המראה הכפרי, שישתלב מצוין עם הצבעים, הנמכות התקרות ונישות הגבס, ריצוף הפרקט, המטבח והתאורה - למראה כפרי מודרני, שהיה ההשראה שלנו בשלב התכניות האדריכליות.

 

איזה כיף זה לראות איך מה שדמיינת ותכננת הופך למציאות.

מבטיח להמשיך ולעדכן.

 אם גם אתם רוצים דירה איכותית להשקעה בלב ברצלונה, כזו שתניב לכם תשואה גבוהה ותשביח את עצמה בתוך מספר שנים - אתם מוזמנים לפנות אלנו ולשמוע יותר פרטים איך אתם יכולים בליווי צמוד ומלא שלנו לכל אורך התהליך - להפוך את זה למעשי גם עבורכם.

לקריאת הפרק הקודם - לחץ כאן

להרשמה לכנס השקעות נדל"ן בברצלונה - לחץ כאן


חזרה לרשימת המאמרים
הדירה שלי בברצלונה - מתקדמים בשיפוצים!

רוצה להשיג עצמאות כלכלית?