077-5276000
ליווי אישי להשקעות נדל"ן

רוצה אזרחות אירופאית - תשקיע בנדל"ן בספרד!

בפוסט הקודם שלי ציינתי בפניכם את אטרקטיביות השוק הספרדי ובמיוחד זה בברצלונה להשקעות נדל"ן. הנכסים בשוק שחווה משבר נדלני חמור, השילו ממחירם קרוב ל-50%. שוק הנדל"ן שינה פניו לאחרונה והחל להציג עליות מחירים. חלון ההזדמנויות שנפתח בברצלונה מאפשר למשקיעי הנדל"ן להשקיע בנכסים במרכז העיר במחירים נמוכים - החל מ-130,000 יורו.השקעה בברצלונה פותחת בפניכם חלון הזדמנויות נוסף - קבלת ויזת זהב בדרך לאזרחות אירופאית. הכיצד?


בכדי לעודד השקעות זרות, חלק ממדינות העולם מאפשר קבלת הטבות בדמות ויזות זהב, אישורי שהיה ואפילו מסלול לקבלת אזרחות לתושבים זרים, שיזרימו הון לאותה מדינה.

לרוב מדובר בסכומים לא קטנים העולים על מליון יורו/דולר. לשם ההשוואה, ספרד תעניק הטבה מסוג זה כנגד השקעה של 2,000,000 יורו באג"ח מדינה או כנגד השקעה של מליון יורו במניות של חברות מקומיות.

משבר הנדל"ן החמור שחוותה ספרד בשנים האחרונות מאפשר לתושבים זרים שישקיעו בה סכום של 500,000 יורו בלבד לקבל ויזת משקיע, המכונה גם "ויזת זהב". ויזה זו מזכה את המשקיע באופן מיידי באפשרות שהייה חוקית ממושכת בספרד היכולה להיות מומרת באישור תושבות, שבהתקיים תנאים נוספים, יכולה לאפשר לו ולבני משפחתו לקבל אזרחות ספרדית שהיא אזרחות אירופאית לכל דבר ועניין.

היתרונות הגלומים באזרחות אירופאית עצומים: אפשרות שהיה ועבודה בכל אחת ממדינות האיחוד, לימודים מוזלים לילדים ובני משפחה ועוד.

יתרה מכך, אין הכרח מיידי להשקיע את מלוא ה - 500,000 יורו. ניתן  לבצע בשלב ראשון השקעה נמוכה יחסית ולהגדילה לאורך השנים.

נדל"ן בג'ינס, המתמחה בהשקעות נדל"ן בברצלונה, חברה לאחד מעורכי הדין המובילים בספרד בתחום זה ומציעה את האפשרות לשלב בין השקעת נדל"ן בספרד לויזת זהב.

מעוניינים לשמוע עוד בנושא?

צרו איתנו קשר

חיים לוי


חזרה לרשימת המאמרים
רוצה אזרחות אירופאית - תשקיע בנדל"ן בספרד!

רוצה להשיג עצמאות כלכלית?