077-5276000
ליווי אישי להשקעות נדל"ן

הביקור שלי בברצלונה - נובמבר 2016

נסעתי לברצלונה למשחק של בארסה - זו הסיבה הלא רשמית, באותה הזדמנות גם להכין את הדירה להשכרה - וזו היתה הסיבה הרשמית... 

לבושתי, בכל הביקורים שלי עד עתה בברצלונה לא הצלחתי לראות משחק של בארסה - פעם אחת זה היה כבר אחרי העונה ופעם שניה בארסה שיחקה משחק חוץ ובפעם השלישית לא היה לי זמן... בקיצור, זה פשוט עוד לא קרה.

לאור זאת החלטתי, שהפעם אני אקבע את מועד הביקור שלי בברצלונה לפי המשחקים של בארסה בבית - וכך היה. לרוע מזלי נפלתי על אחד מהמשחקים הפחות טובים של קבוצת החלומות כי ליאונל מסי היה חולה וסוארס היה מושעה והקבוצה היריבה באה כדי לגנוב תיקו והמשחק המשמים נגמר
ב - 0:0 מאכזב למדי (מבחינתי, תירוץ טוב לכך שאני חייב להגיע שוב לברצלונה כדי לפצות את עצמי במשחק מדהים כראוי לקבוצה מהסרטים).

אך מכיוון שזו לא היתה סיבה העיקרית לביקורי אז נתמקד בעיקר. עבודות השיפוץ כבר לקראת הסיום וזה בדיוק הזמן להחליט איך נמלא אותה כדי לקבל את המראה הסופי שלה, איך נקשט את החלל
כדי שימשוך שוכרים פוטנציאליים רבים שישלמו שכר דירה גבוה ויתרמו לכך שהעסקה שלי תהיה שווה יותר.

אז מה נעשה בדירה בשבועות האחרונים?

הסתיימו כל ההכנות של קירות הדירה לצבע (עבודות טיח ושפכטל) וכן הכנת קירות הבריקים לסילר (חומר מילוי שייושם לאחר גמר הסרת הטיח וניקוי יסודי), הכנת קורות התקרה לצבע (הסרת הצבע הקיים ושיוף כהכנה לצביעה בלכה שקופה שתדגיש את המראה הכפרי שלהן), גמר הכנות אינסטלציה
וחשמל, התקנת חלונות האלומיניום כמעט והסתיימה, הכנת הרצפה לריצוף ולפרקט (יישור באמצעות מדה מתפלסת) ועבודות חיפוי קירות חדר הרחצה בעיצומן.

 
 

עתה זה בדיוק הזמן לקבל החלטות לגבי המראה הסופי של הדירה: גופי התאורה, הווילונות, פרטי הריהוט, תמונות, אביזרים שטיחים וכיו"ב – כל המרכיבים שיהפכו את הדירה עבור השוכרים העתידיים ל – "בית". לצורך כך נפגשתי בדירה עם אסי, האמון מטעמנו על הסטיילינג של הדירות שלנו בברצלונה, כדי להחליט ביחד על הכיוון העיצובי שניישם בדירה ובהמשך בקרתי בחנויות תאורה וסטיילינג כדי ללמוד על האפשרויות שיש בתחום הזה בברצלונה.

 

כדי לתבל את הביקור המקצועי שלי גם קצת בתחושה של תייר מזדמן - ביקרתי בשני אתרים, שעד היום עוד לא הספקתי לבקר בהם: הר הטיבידאבו (Tibidabo) ופארק המבוך של אורטה (Parc de Laberint d'Horta ) - זה כל כך כיף, שבמרחק של מספר תחנות מטרו/תחבורה ציבורית מהמרכז ההומה של ברצלונה, אתה מוצא עצמך בלב חורש טבעי פסטורלי וציורי שכזה - אני ממליץ בחום לכל מי, שלאחר מספר ימים של שוטטות ברחבי העיר היפיפייה הזו, מחפש קצת שקט, רוגע וטבע.

 
 

בנוסף, ניצלתי את חיבתי הרבה לג'אז, שאותה לא יכולתי לצערי לממש בעת ביקורי האחרון עם זוגתי
בברצלונה, מכיוון שהיא לא ממש ידועה כאוהדת הז'אנר, לביקור בכל ערב במועדון אחר. מסתבר שלברצלונה יש הרבה מה להציע גם בהקשר זה ולכל מי שמתעניין בסגנון זה או בכלל במוסיקה טובה - אני ממליץ שלא יפספס את מועדון ה - Jamboree Jazz Club  או את Milano Cocktail Bar  שבמרכז העיר (הראשון בפלאסה ריאל והשני קרוב לפלאסה קטלוניה). 

ספק אם יזדמן לי לבקר בדירה לפני שתושכר או, שאשתמש בתירוץ הזה של המשחק המאכזב של בארסה כדי לבקר שם שוב - חומר למחשבה... - זה כל כך מסקרן אותי לראות את הדירה הזו משופצת במלואה ומולבשת בריהוט ובאביזרים - נראה לי שאני לא אעמוד בפיתוי. אתם בכל מקרה תמשיכו לעקוב ואני מבטיח לעדכן. 

לקריאת הפוסט הקודם - לחץ כאן

להרשמה לכנס השקעות נדל"ן בברצלונה - לחץ כאן

חזרה לרשימת המאמרים
הביקור שלי בברצלונה - נובמבר 2016

רוצה להשיג עצמאות כלכלית?