077-5276000
ליווי אישי להשקעות נדל"ן
רכבת ההרים הנדל"נית שונה ממדינה למדינה -בזמן שמחירי הנכסים במדינה מסוימת מגיעים לשיא, במדינה אחרת הם נמצאים בשפל ומהווים הזדמנות לרווחי הון גבוהים.

אנו בנדל"ן בג'ינס עוקבים באופן תדיר אחר שווקי הנדל"ן בארץ ובעולם, מנתחים את מחירי הנכסים ומאתרים שווקים אטרקטיביים להשקעה המבטיחים פוטנציאל גבוה לשבח ותשואה גבוהה.

השקעה בנדל"ן בחו"ל דורשת התמחות והבנה מעמיקה של הרגולציה המקומית, הכרות עם החקיקה הרלבנטית, שליטה בתקנות המיסוי, הבנת אפשרויות המימון של הפרויקט, ניסיון עם פרוצדורת רישום המקרקעין ובעיקר התמצאות מלאה ועדכנית עם שוק הנדל"ן המקומי.

נדל”ן בג’ינס בעלת נסיון עתיר שנים בהשקעות נדל"ן מניב ואיכותי בארץ ובחו"ל, מיישמת את מודל חמשת השלבים שפיתחה גם בברצלונה וגם במדריד ובכך מאפשרת למשקיעים שלה גישה לשוק נדל"ני איכותי ובעל פוטנציאל, המגלם צפי לשבח גבוה בהשקעה יציבה ואיכותית. 


למה כדאי להשקיע בספרד?

ספרד חוותה את אחד ממשברי הנדל"ן החמורים בתולדותיה בין השנים 2008-2014. משבר במהלכו השילו הנכסים קרוב ל-50% ממחירם. מאז, מציגה הכלכלה הספרדית התאוששות מרשימה ומחירי הנכסים עולים בקצב מואץ. חלון ההזדמנויות שנפתח למשקיעים מאפשר יצירת רווחיות משמעותית מהשקעה נדלנית. השוק מציג כיום הזדמנויות השקעה מרשימות וצפי לעליות מחירים חדות וזאת נוסף על יכולות המימון הבנקאיות בשיעורי ריבית נמוכים במיוחד.


למה דווקא מדריד?

עיר הבירה של ספרד, הגדולה במדינה עם אוכלוסיה של כ-3.2 מליון תושבים. בשטח העיר רבתי מתגוררים כשישה מיליון תושבים. העיר הקוסמופוליטית, אחת הערים היפות באירופה,משלבת בתוכה תרבות עשירה וחיי לילה מגוונים. בירת ספרד, אחת הערים האטרקטיביות והמובילות בתיירות באירופה, מארחת כ-14.8 מיליון תיירים בשנה. נמל התעופה "בראחס" במדריד נחשב הגדול בספרד והעשירי העמוס ביותר בעולם. קבוצות הכדורגל של מדריד (אתלטיקו וריאל) מושכות אף הן מבקרים רבים לראות את שחקני הכדורגל הטובים בעולם.

מעבר לאמור, לעיר מוסדות אקדמיים המושכים כ- 200 אלף סטודנטים מכל העולם מידי שנה והיא מהווה מוקד משיכה לאנשי ממשל ואנשי עסקים רבים מכל העולם.

מדריד נבחרה ב - 2016, על ידי מגזין טיים, כאחת מיעדי ההשקעה המבטיחים ביותר בעולם לשנים הקרובות.


ולסיכום...

בעקבות המשבר הכלכלי הגדול ב - 2008 צנחו מחירי הדירות במדריד קרוב ל - 50% והחל מ - 2015 אנו עדים לעליית מחירים חדה במחירי הנכסים ובביקוש לשכירויות.
 • השוק במדריד מגלם צפי להמשך עליות מחירים חדות בתקופה הקרובה.
 • אפשרות השכרה לטווחים קצרים (דירות תיירות, AIRBNB) עם תשואות גבוהות.
 • אפשרות למשכנתא מקומית בשיעור מרבי של 60% לתקופות של עד 30 שנה בריביות אטרקטיביות, החל מ-2%.
 • אפשרות להגיש בקשה להיתר לדירות תיירות.
 • השקעה במרכז מדריד ב -Prime Location  עם ביקושים גבוהים.

למה להשקיע עם נדל"ן בג'ינס בספרד? 

השקעה בנדל"ן בכלל ובחו"ל בפרט דורשות מיומנות, מקצועיות והבנה מעמיקה של שוק הנדל"ן. 

כדי לבצע השקעה איכותית, נדרש לתכנן נכון את העסקה ולהתאימה ליכולות הפיננסיות של המשקיע, לבחור את המיקום המיטבי של הנכס ואת הנכס הספציפי לרכישה, לבצע את ההליך המשפטי של הרכישה תוך ווידוא הביטחון בעסקה כשבסופו רישום הזכויות בנכס על שמכם וכל זאת בכפוף לתקנות הרגולציה המקומיות וכן לתכנן ולבצע שדרוג ושיפוץ של הנכס ולבסוף לדאוג לניהול שוטף של הנכס והשוכרים. 

היכולת, הידע והמקצועית שלנו בנדל"ן בג'ינס, כמו גם מומחיות רבת השנים וניסיון רב הערך שרכשנו בשנים בהם אנו מלווים משקיעים לביצוע השקעות איכותיות בארץ ובחו"ל, מאפשרים לכם לבצע השקעה רווחית ובטוחה גם בספרד. 


השקעה עם נדל"ן בג'ינס בספרד כדאית: 

 • נסיון רב בהשקעות בארץ ובחו"ל (מחזור עסקאות של מעל 100,000,000 ₪ (2018).
 • יכולת מוכחת בניתוח שווקים והשקעות נדל"ן.
 • צוות המומחים בישראל וספרד.
 • חברה מקומית בבעלות מלאה שלנו (היחידים במדריד!).
 • יכולת בלעדית להשגת משכנתא מקומית גבוהה (עד 70%).
 • One Stop Shop - כל המומחים במקום אחד.
 • בשביל השקט הנפשי שלכם
  ו...רווחיות עודפת בהשקעה.

  עם נדלן בגינס זה פשוט יקרה!


   
  אם אתם מעוניינים בהשקעה בטוחה עם תשואה גבוהה מחוץ למדינת ישראל - השקעה בספרד היום היא הבחירה הטובה ביותר בשבילכם וחשוב לעשות זאת בתבונה.  

  אנחנו בנדל"ן בג'ינס - נוביל אתכם להשקעה איכותית ורווחית.


  רוצים לשמוע עוד פרטים כדי לממש את הפוטנציאל הפיננסי הטמון בהשקעה כזו?


  צרו אתנו קשר ואנו נשמח לסייע לכם לממש את מטרותיכם הכלכליות. 

השקעות נדל"ן במדריד

רוצה להשיג עצמאות כלכלית?